Atlantisnet Hakkında

Kendi alt yapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Atlantisnet, İstanbul’da evlere 1000 Mbps’e varan hızda internet erişimi sağlayan bir telekomünikasyon operatörüdür.

Atlantisnet bireysel ve kurumsal müşterilerine; ses, veri ve geniş bant internet erişim servisleri sunmaktadır. Atlantisnet yurt çapındaki muhtelif noktalarda, yüksek hızda internet erişimi sağlamak amacıyla 5809 sayılı Elektronik Haberleşme kanunu çerçevesinde iletişim çözümleri sunan; Bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun denetim ve gözetiminde faaliyet gösteren bir elektronik telekomünikasyon işletmecisidir.

Bireysel müşteriler için; radyolink ve fiber seçenekleriyle sabit internet hizmeti sunan Atlantisnet; cazip fiyatlı kampanyalar, sınırsız, kotasız, taahhütsüz internet avantajlarının yani sıra mevcut müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Kurumsal müşteriler için ise sabit internetin yanı sıra iş kalitesini yükselten, uygun fiyatlı hayat kolaylaştıran fiber çözümler sunar. Bu hizmetler dışında yeni ürün geliştirme çalışmaları  ve iş birliktelikleri ile ürün ve hizmetlerini müşterilerin ihtiyaçlarına göre genişletmektedir.

Misyonumuz

Atlantisnet mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli, etkin ve verimli bir biçimde müşterilerinin beklentilerini karşılamaktadır.

Vizyonumuz

Atlantisnet standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonu ile ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Lisans Bilgilerimiz

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti -Ulusal

İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti-Ulusal

Sanal Mobil Şebeke Hizmeti- Ulusal

 

Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Mersis No: 102042924000015

Kuruluş: 2014

Atlantis Telekom Genel Müdürlük

ATLANTİS TELEKOMÜNİKASYON BİLİŞİM HİZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Sultaniye Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı Haneplus Sitesi  A Blok No:140/8 – 1

Esenyurt/İSTANBUL

E-posta : [email protected]

E-posta Kep:[email protected]

Tek tuş ile aranma talebi bırakabilirsiniz

Sizi arayalım

Lütfen Formu Doldurunuz